Informacje o zwrotach:


Zakupione u nas towary można zwrócić w ciągu 14 dni od daty zakupu. W celu dokonania zwrotu towaru kupujący zobowiązany jest do odpowiedniego zabezpieczenia go do wysyłki zwrotnej oraz pokrycie jej kosztów i wysłanie jej na adres Wschodnia 3, 15-158 Białystok. Jeżeli kupujący chce zwrócić towar bez podawania żadnego powodu zoobowiązany jest również do dołączenia do przesyłki zwrotnej oryginału oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku zgodnie z art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta: Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów: w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.
 

Informacje o reklamacjach:


Podczas odbioru przesyłki wymagamy od naszych klientów by sprawdził w obecności kuriera przesyłkę, tj. czy wszystkie towary zostały dostarczone zgodnie z zamówieniem oraz czy ich stan jest zgodny z tym co widnieje na stronie. W przypadku niezgodności z zamówieniem lub stwierdzenia wad produktu należy spisać razem z kurierem raport o uszkodzenia towaru co jest podstawą i jest niezbędne do przyjęcia prośby o reklamację.

W przypadku stwierdzenia wady zakupionego towaru klient zoobowiązany jest również skontaktować się z nami poprzez adres mailowy sklep@eurokoszyk.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu 085 67 55 155.

Zwroty reklamowanych produktów należy wysyłać na adres ul. Wschodnia 3 15-158 Białystok. Sprawa zostanie rozpatrzona w przeciągu 14 dni roboczych od czasu złożenia reklamacji.
AdBiAlpha SpiritAqua ArtAqua NovaAquaelBarry KingBotaniqaBritCat's BestCertechDako-ArtDinoDiversaDolina NoteciDr SeidelFarminaFitminFlexiGamiGimCatHaileaHappetHappy CatHau&MiauHerbal PetsInter-ZooJenecaJoseraKameleonKampolLincolnMikitaPessPet NovaPetmexPinokioResterSum-PlastTrixieTropicalVersele LagaVet-AgroVitakraftVitapolWiejska ZagrodaYarro
Darmowa dostawaJuż od 300 zł
Szybka realizacjaDostawa kolejnego dnia
14 dni na zwrotJasne zasady
Gwarancja jakościNajlepsze marki