Inter-Zoo

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Inter-Zoo zostało założone w 1996 roku. Zarówno w trakcie projektowania jak i produkcji, zwraca uwagę na jakość i wygląd produkowanych wyrobów. Jest to możliwe dzięki ciągłemu rozwojowi. Rok rocznie na terenie zakładu prowadzonych jest wiele inwestycji, a do procesu produkcyjnego wdrażane są nowe technologie i innowacyjne rozwiązania.

W ofercie firmy znajduje się ponad 350 modeli klatek, które są wykonywane z najwyższej jakości materiałów. Duży nacisk kładzie się na estetykę wykonania, starannie dobierając każdy szczegół tak, aby produkty były bezpieczne dla zwierząt, a także stanowiły elegancki element dekoracyjny w domu.
AdBiAlpha SpiritAqua ArtAqua NovaAquaelBarry KingBotaniqaBritCat's BestCertechDako-ArtDinoDiversaDolina NoteciDr SeidelFarminaFitminFlexiGamiGimCatHaileaHappetHappy CatHau&MiauHerbal PetsInter-ZooJenecaJoseraKameleonKampolLincolnMikitaPessPet NovaPetmexPinokioResterSum-PlastTrixieTropicalVersele LagaVet-AgroVitakraftVitapolWiejska ZagrodaYarro
Darmowa dostawaJuż od 300 zł
Szybka realizacjaDostawa kolejnego dnia
14 dni na zwrotJasne zasady
Gwarancja jakościNajlepsze marki